Wysokiej klasy lakier samochodowy

Wysokiej klasy lakier samochodowy
Wymogi klientów zmuszają producentów lakierów produktów o szerokim zakresie ról, sprecyzowanych barw, różnych struktur powierzchni, jak również szybkich czasów dystrybucji. Lakiery przemysłowe Multichem oferują wzorowy system lakierów dla wszelkich powierzchni, a także wszelkiego bazy gwarantujący ekstremalną odporność, ochronę antykorozyjną i wartości wyglądu.

Lakiery przemysłowe Multichem odnajdą Państwo u wytwórców urządzeń budowlanych, środków transportu, wyposażenia produkcyjnego, producentów maszyn, maszyn włókienniczych, okuć meblowych, kompresorów.

Produkcja lakierów samochodowych

Multichem z centralą w Luboniu należy do pierwszoplanowych firm w Polsce w zakresie produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy całościowe recepty oraz profesjonalne wyroby w sferze motoryzacyjnych remontów a także szeroko rozumianej techniki powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 krajach poprzez nasze przedstawicielstwa oraz hurtowników. Bardzo popularna jest paleta kolorów RAL, która pozwala na dobór odpowiedniego lakieru. Produkcja lakierów samochodowych polega na sprawdzonych technologiach,metodach,procedurach jak również wysokiej klasy materiałach. Wskutek tego, a także przy użyciu profesjonalnych urządzeń, bogato wyposażonego laboratorium jak również zespołu fachowców wytwarzamy artykuły najwyższej poziomu w obszernej gamie barw. Wyprodukowane w naszej fabryce powłoki są proste w użyciu i zapewniają wzorowe odwzorowanie barw i stałe, efektowne tony. Obok lakierów barwnych w naszym asortymencie znajduje się także lakier bezbarwny samochodowy. Ma on parametry gwarantujące świetny wynik wygładzania, jak również wysoki połysk. Ponadto jego wysoka przezroczystość umożliwia na niemalże idealne odzwierciedlenie przykrytych nim materiałów.

Mieszalniki samochodowe

Całościowym rozwiązaniem w dziedzinie mieszania lakierów są wprowadzone dzięki Multichem systemy kolorów jak również systemy doboru kolorów, zapewniające szybkie i łatwe dostosowanie koloru. Zarazem sytuacji metodzie opartej na rozpuszczalnikach jak i wodnej, system zawiera: zbiór kolorantów, aplikacja recepturowa, urządzenie do pomiaru masy, jak również wzornik barw. Z ich pomocą mieszanie lakierów umożliwia ekspresowe i proste precyzyjne odwzorowanie pożądanej barwy. Integralną część każdego z systemów doboru koloru PROFIX pełni program recepturowy MIXING COLOURS. Wybór koloru rozpoczynamy od znalezienia w wymaganego identyfikatora barwy. W chwilę po wprowadzeniu identyfikatora w wyszukiwarkę aplikacji, otrzymujemy specyfikację dla interesujący nas barwę, zgodnie z którym przeprowadzimy mieszanie lakierów. Prostota opracowanych u nas systemów doboru koloru powoduje że każda mieszalnia lakierów samochodowych jest w stanie stosować je z powodzeniem.

Preparaty lakiernicze

Wytwarzane poprzez Multichem materiały lakiernicze uzyskiwane są na najnowszej generacji maszynach i są tworzone z maksymalnej klasy surowców, z myślą o użytkownikach kładących dużą wagę na poziom, niezmienność,łatwość zastosowania i przetwarzania. zbiór, naszych lakierów a także podkładów daje lakier samochodowy zarówno, jednocześnie ochronne a także dekoracyjne. Zapewniane z naszym udziałem materiały do lakiernictwa istnieją w szerokiej asortymencie i umożliwiają całościowe recepty dla wszechstronnie zdefiniowanego przemysłu, w tym głównie pojazdów. Zakładanym przez nas zamiarem jest dokładne analiza potrzeb rynku i rozwijanie go, pozwalając odbiorcom z całego świata paletę coraz szerszej listy artykułów. Wśród oferowanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znajdują się na przykład: lakiery bezbarwne, podkłady, rozcieńczalniki, akceleratory, żywice, dodatki kolorystyczne.

Promowany: 


Komentarze