Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego
Szukasz tłumacza skandynawisty? I to kogoś, kto potrafi robić to na najwyższym poziomie? Właśnie go znalazłeś! Oferuję translacje ustne i pisemne od wielu lat oraz znam swoją specjalizację bardzo gruntownie. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Sprawdź, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Od trzech dekad działam jako tłumacz. Ukończyłam UJ. Z powodzeniem przekładam druki prawne oraz biznesowe, umowy i sprawozdania. Praktycznie do dzisiaj przełożyłam kilkanaście książek znanych autorów, jak np.: Inga-Britta Sundqvist, Herman Lindqvist czy Peter Stjernström.
Moje kompetencje oraz zróżnicowane doświadczenie spowodowały, iż stałam się tłumaczką premier E. Kopacz oraz Andrzeja Dudy podczas politycznego spotkania w Skandynawii. Wykonywana praca jest moją wielką pasją.
Moim celem jest najwyższy poziom usług i terminowość. Pomagam przedsiębiorstwom i małym instytucjom, jak również osobom prywatnym. Samodzielnie prowadzę swoje biuro i realizuję poszczególne zamówienia. Zobowiązuję się jedynie do tych zleceń, które wiem, że zrealizuję dobrze. Dobrze znam się na takich dziedzinach, jak: ekologia, finanse oraz budownictwo. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i symultaniczne, jak również tłumaczenia skandynawskich dowodów rejestracyjnych.
Zapewniam zleceniodawcom uczciwe warunki. Przed rozpoczęciem prac, ustalam określony czas wykonania zamówienia, a następnie go dotrzymuję. Możesz mieć pewność, że u mnie konkretną treść otrzymasz odpowiednio szybko. Co więcej, zapewniam atrakcyjną cenę w stosunku do jakości.
Ze względu na to, iż stale się kształcę i mam bliskie stosunki ze Szwedami, bez problemu dostosowuję swój szwedzki do konkretnego zamówienia klienta.
W zależności od rodzaju tłumaczeń rozliczam się na bazie liczby znaków lub bloków rozliczeniowych, a każdy obejmuje cztery godziny. Jeśli chcesz otrzymać dostosowaną ofertę, wyślij wiadomość. Zapraszam do współpracy. https://bts-biuro.pl/

Promowany: