Największe biuro prasowe w Polsce

Największe biuro prasowe w Polsce
Głównym naszym celem oraz specjalizacją jest dostarczanie najwyższej jakości analiz treści ukazujących się w mediach. Przeprowadzamy badania dotyczące wizerunku firm, polityków, osób publicznych, a także kontrolujemy które media są najbardziej opiniotwórcze na w sferze medialnej. Dzięki tym cyklicznym raportom jesteśmy w stanie zaproponować Twojej firmie w jakie formy przekazu należy inwestować, żeby osiągnąć zakładaną stopę zysków.

Nasza firma zajmuje się monitorowaniem internetu, mediów, telewizji, radia, prasy (w tym także prasy lokalnej), mediów społecznościowych. Dysponujemy rozbudowaną listę kontaktów do dziennikarzy, redaktorów, osób blogujących - szczegóły dostępne w biuro prasowe. Zatrudniamy ponad dwustu osób oraz od 2000 roku owocnie umożliwiamy rozwijanie kampanii marketingowych firm i osób z całego Świata.

Monitoring social media

W czasie rzeczywistym monitorujemy media społecznościowe, przez co od razu masz możliwość sprawdzić opinię internautów na temat Państwa firmy. Dzięki wygenerowanym przez nas raportom, 24 godziny na dobę masz możliwość śledzić skuteczność Twoich działań medialnych. Media społecznościowe to wiele portali specjalistycznych. To również sporo rożnych serwisów na których gromadzą się internauci korzystający z mediów społecznościowych z całego świata. Monitorowanie mediów społecznościowych umożliwi Tobie na przemyślane kierowanie kosztami przeznaczonymi na reklamę i marketing, a także na dokładną analizę dochodów które przyniosą Tobie kampanie marketingowe. Analizujemy i raportujemy momenty dużego wzmagania się rozmów w mediach społecznościowych a także jasność przekazu. Przez wskazanie liderów opinii w obszarze mediów, dostęp do kreacji, przewidzisz na co warto położyć nacisk w wyborze strategii marketingowych oraz form ii metody przekazu danych. Poprzez monitorowanie mediów społecznościowych masz wgląd do najważniejszych danych na temat postrzegania Ciebie oraz Twojej firmy w internecie. Dane udostępniane przez Kompas Social Media dają możliwość na zwiększenie perspektywy jakie daje rozbudowana forma komunikacji z internautami.

Analiza wizerunku

Wszystkie formy monitoringu oferowane przez nas, dysponuje moduł odpowiadający za analizy i raportowania efekty PR. Moduł “Raporty i Analizy” cechuje się jasnym i przyjaznym interfejsem, błyskawicznym dostępem do potrzebnych danych. Korzystając z możliwości eksportowania raportów do różnych formatów (w tym format obrazkowy oraz Excel), istnieje opcja łatwego dołączenia raportowanych danych do Twoich analiz i dokumentacji. Przeprowadzamy także audyty komunikacji marketingowej oraz przeprowadzamy badania jakościowe oraz ilościowe treści. Dokonujemy analizy statystycznej oraz ekonomicznej wybranych cech komunikacji marketingowej, dzięki czemu masz możliwość sprawdzić zwrot z inwestycji Twojej firmy. Ponadto umożliwiamy katalogowanie treści i jej archiwizację, wykonujemy analizy przekazu danej publikacji, a także przedstawiamy media wpływowe w Państwa specjalności. Dzięki naszym raportom medialnym możesz zaobserwować jakość komunikacji w polu mediów i marketingu. Obserwacja oraz raporty social media pokażą gdzie istnieją ważne składowe ważące o wizerunku wśród internautów.

Promowany: 


Komentarze