Dziecko w kremie

Dziecko w kremie
Kiedyś krochmal i okłady z rumianku, a teraz cała gama kosmetyków pielęgnacyjnych, zaczynając od chusteczek, na kremach chroniących przed słońcem, wiatrem i mrozem kończąc. Małe dziecko musi mieć swoje kosmetyki, bo jego skóra wymaga specjalnej ochrony.

Skóra dziecka jest bardzo delikatna, sucha i wrażliwa. Zawiera więcej wody niż skóra dorosłego. Nie pokrywa jej szczelny płaszcz lipidowy, a warstwa rogowa jest słabo rozwinięta. Dlatego kosmetyki dla malucha trzeba dobierać bardzo starannie. I choć producenci prześcigają się w kosmetycznych propozycjach dla malucha, nie musisz kupować kilkunastu preparatów. Przedstawiamy dziesiątkę najlepszych dziecięcych kremów pielęgnacyjnych, których najczęściej poszukują klienci, a więc wypada mieć je na półce.

Co zatem sprzedaje się najlepiej? Najlepszym z najlepszych okazał się być krem Bambino firmy NIVEA – jest on na czele zestawienia Top 10. Bambino służy do codziennej pielęgnacji i nawilżania delikatnej skóry twarzy oraz całego ciała niemowląt i dzieci. Dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym i pielęgnacyjnym pozwala utrzymać naturalną równowagę skóry i zapobiec jej wysuszeniu. Zawiera pantenol o działaniu kojącym i przeciwzapalnym, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Na drugiej pozycji znalazł się Sudocream, krem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Stosowany do pielęgnacji skóry przy stanach zapalnych, działa łagodząco i ochronnie. Stwarza barierę zabezpieczającą skórę przed drażniącymi czynnikami, co zapobiega nawrotom stanu zapalnego. Trzecie miejsce przypadło liderowi rankingu firmie NIVEA. Delikatny krem nawilżający NIVEA Baby jest idealny do codziennej pielęgnacji zarówno twarzy, jak i całego ciała. Specjalnie dobrana kompozycja delikatnych składników wspomaga naturalne funkcje skóry i sprzyja jej prawidłowemu rozwojowi. Łatwo się rozprowadza, pozostawiając skórę niemowląt i dzieci aksamitnie gładką.

Każdy rodzic chce dla swojej pociechy jak najlepszych produktów: wysokiej jakości, bezpiecznych, posiadających opinię autorytetów w dziedzinie pielęgnacji i zdrowia dziecka. Dziesiątka najlepszych kremów pielęgnacyjnych dla dzieci te warunki z pewnością spełnia.