Beczki i kanistry plastikowe

Beczki i kanistry plastikowe
Wykorzystując dodatkowe opcje można wyprodukować kanister z kranikiem. Istnieje możliwość dołożenia zmiennej| wagi wkładu. Produkowany przez nas kanister posiada wygodny zaczep oraz szczelną nakrętkę. Kanistry certyfikowane posiadają opcje całkowitego opróżnienia oraz są idealne do składowania lub paletyzacji.

Wytwarzamy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od 1978. Nasz program dostaw obejmuje kanistry PE o pojemności od 5 do 60 litrów, a także ponad sto litrowe beczki z pokrywami a także pierścieniami zaciskowymi. Kanistry oraz beczki udostępniają składowanie jeden na drugim, czyli posiadają opcje piętrowania. Oddzielnym działem są narzędzia do beczek i kanistrów. Przedstawiamy szeroki pakiet produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników oraz nakrętek. Do naszego pakietu wchodzą także beczki odporne na czynniki zewnętrzne o wielkości praktycznej 220 litrów a także pojemniki ibc. Kanister do benzyny oraz beczki z korkami PE, produkowane są z przyjaznych dla środowiska materiałów o wysokiej masie cząsteczkowej. Dla obsługi wszystkich torów produkcyjnych posiadamy do dyspozycji najlepsze nadmuchowe tory wytwarzające.

Beczki certyfikowane

Udostępniamy Państwu beczki certyfikowane, które były testowane i są przychylne dla przyrody. Beczki z deklem oferowane przez nas są bardzo dobre do magazynowania oraz do paletowania. Mają także opcję całkowitego wyładowania oraz są osiągalne w opcjach beczki 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Produkowana przez nas beczka na wodę, są także wspaniałe do przechowywania napojów oraz artykułów spożywczych, albowiem są odporne na przenikanie zapachowe. Każda jedna beczka lub kanister dostępne są w różnych kolorach a także można na nich wytłoczyć różne elementy. Części dodatków, istnieje możliwość znaleźć nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Każde bez wyjątku beczki są przyjazne środowisku a także przeszły testy sposobu wykonania oraz wytrzymałości.

Kanistry certyfikowane

Produkujemy kanistry do celów spożywczych oraz kanistry spożywcze oraz takie w których przechowuje się chemię, Wszystkie produkowane w naszej firmie kanistry są neutralne na woń i nie wpływają na klasę jedzenia, w niech przechowywanych. Nasze kanistry dostarczane są też z: pieczętującą nakrętką plastikową, uszczelnieniem mającym możliwość odpowietrzenie. Kanistry z HDPE są idealne do napojów spożywczych, ponieważ są fizjologicznie nieszkodliwe.

Promowany: 


Komentarze